INTERJÚK
VIDEÓ

Asi-Ranga-Büki-ügy: folytatás az MNASZ-ben

(2009-08-03 17:21:38)

A serlegek átadásával a jelek szerint mégsem ért véget teljesen a 42. Allianz Rallye. Amint az különben várható volt, az Aschenbrenner György (Asi) és Ranga Péter közötti "nézeteltérésnek" (az előzményekről bővebben lásd korábbi híreinkben) mégiscsak lesz a futamon időben (is) túlmutató folytatása.

Turánék nyertek, Herczig vezeti a nyílt bajnokságot

(2009-08-02 22:16:51)

A vasárnap reggel már az élről rajtoló és a vasárnapi négyből hármon a leggyorsabbnak bizonyuló Turán Frigyes, Zsiros Gábor kettős nyerte a 42. Allianz Rallye-t, így a nyílt ralibajnoki pontvadászatban (NYRB) immár 61 ponttal megőrizte 3. helyét. A maradék egy mai részsikert begyűjtő Herczig Norbert, Baranyai László kettős pécsi második helyével is elégedett lehet, hiszen maradt az élen a bajnokságban is – sőt, előnyét immár 88 pontosra növelte. Kettejük közé ékelődik be a Mecseken kieső, a bajnokságban 69 pontos Spitzmüller, Kazár duó.

Historic: Kövesdán ugyanott folytatta...

(2009-08-02 13:03:27)

Kövesdán ott folytatta, ahol tegnap abbahagyta. A vasárnapi első két gyorsasági szakaszon – Bakonyán és Árpádtetőn is – gyorsabbnak bizonyult az ellenfeleknél, és 14,9 másodpercre növelte tegnap megszerzett előnyét.
Bakonyán Gáll végzett a második helyen, megelőzve Wirtmannt és Nagyot, és mindössze 3 tizedmásodperccel maradt le Kövesdán mögött.
Az árpádtetői gyorsasági szakaszon Wirtmann és Nagy végzett a második és harmadik helyen.

A versenyigazgató elnézést kér - és fenntartja véleményét

(2009-08-02 12:22:33)

Talán nem véletlen, hogy amikor Büki Ernőt vasárnap reggel arról kérdeztük, tud-e az Asi és Ranga Péter közti szombati incidens (az előzményeket lásd korábbi híreink között ugyane menüpontban) esetleges folytatásáról, a versenyigazgató tekintete a szokásosnál is gondterheltebbnek tűnő pillantásokat tükrözött.

Historic: a harmadik körben a helyzet változatlan

(2009-08-02 12:21:26)

A szombati nap utolsó három gyorsasági szakaszán nem változott a helyzet a Historic mezőnyének élén.

Rallye2, végeredmény: baranyai pilóták jeleskedtek

(2009-08-02 00:38:47)

A hivatalos végeredmény szerint a Rallye2 N, A csoportjában a Guzi János, Radványi József (képünkön), míg az F csoportban a Borbás Szabolcs, Borbás Attila kettős neve szerepel az élen.

Turi, Asi, Spici kiesése után szombaton Turánék zártak az élen

(2009-08-02 00:07:34)

Bár „csak” az utolsó három gyorsaságit nyerte meg a hatból, mégis Turán Frigyes áll az élen szombat este a 42. Allianz Rallye-n, amelyen az élmezőny neves pilótái közül Turi Tamás, Spitzmüller Csaba, majd Aschenbrenner György is idő előtti búcsúra kényszerült. Érdekesség az A6-os géposztály csatája, ahol négy baranyai páros „bérelte” egész nap a legjobb helyeket.

előző oldal1 2 3 4 5 következő oldal

Pécs élő műsora

A verseny ideje alatt folyamatos elő közvetítés a 42. Allianz Rallye eseményeiről