INTERJÚK
VIDEÓ

Historic: Kövesdáné az elsőség - A céldobogón mondták

(2009-08-02 16:55:17)

Kövesdán András és Varga László szerezte meg a 42. Allianz Rallye elsőségét a Historic mezőnyében. A 13 gyorsasági szakaszból nyolcszor bizonyultak a legjobbnak és a végére 26,1 másodperc előnyt autóztak össze. A második helyen a Wirtmann, Schneer kettős végzett a Ford Escortttal, míg a dobogó legalsó fokát a Gáll, Ferjáncz páros foglalhatta el.

Turánék nyertek, Herczig vezeti a nyílt bajnokságot - a célban mondták...

(2009-08-02 15:27:04)

A vasárnap reggel már az élről rajtoló és a vasárnapi négyből hármon a leggyorsabbnak bizonyuló Turán Frigyes, Zsiros Gábor kettős nyerte a 42. Allianz Rallye-t, így a nyílt ralibajnoki pontvadászatban (NYRB) immár 61 ponttal megőrizte 3. helyét. A maradék egy mai részsikert begyűjtő Herczig Norbert, Baranyai László kettős pécsi második helyével is elégedett lehet, hiszen maradt az élen a bajnokságban is – sőt, előnyét immár 88 pontosra növelte. Kettejük közé ékelődik be a Mecseken kieső, a bajnokságban 69 pontos Spitzmüller, Kazár duó.

Rallye2: a céldobogón hallottuk a pilótáktól...

(2009-08-01 21:40:36)

Guzi János – Radványi József
(Peugeot 106 S16, N2 - képünkön):
- Árpádtetőn kiszakítottam a bal első futóművet, és mindhárom gyorsasági szakaszon úgy mentünk, hogy a bal első lengőkar hátsó szilentje le volt szakadva. A végén 1,2 másodperccel nyertünk, nagyon boldog vagyok, mert felemelő érzés a Mecsek Rallye-n nyerni! Ez az eredmény mindenért kárpótol!